Наукові конференції України, VII Міжнародна конференція «Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави» 2017 р.

Розмір шрифту: 
До питання інформаційної війни
І.Р. Іванів

Остання редакція: 2017-06-12

Тези доповіді


З новим тисячоліттям розпочався процес суспільних трансформацій, причиною яких є глобалізація і розвиток інформаційних технологій. В цьому середовищі, надзвичайно впливовими стали засоби масової інформації, адже вони пов’язані з усіма сферами людського життя. Можна зазначити, що засоби масової інформації відіграють важливу роль у формуванні політичної і соціальної свідомості людей, сприяють демократизації суспільства, його поінформованості. Поряд із цим, ЗМІ можна використовувати у своїх інтересах, змінюючи переконання і стереотипи людей.

Інформаційна війна – це нова форма боротьби сторін, у якій використовуються спеціальні способи та засоби, з метою завдавання шкоди інформації, інформаційним процесам та інформаційним системам противника при одночасному захисті власної інформації, інформаційних процесів та інформаційних систем в інтересах досягнення стратегічних цілей війни [1, 182].


Full Text: PDF