Наукові конференції України, VII Міжнародна конференція «Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави» 2017 р.

Розмір шрифту: 
Державна підтримка фермерських господарств
Д.Ю. Комова

Остання редакція: 2017-06-03

Тези доповіді


Україна – держава з великим аграрним потенціалом. Її сільське господарство – основна галузь виробництва, яка відіграє важливу роль у економічному житті країни. На жаль, розвиток фермерського господарства неможливий без використання та залучення фінансових ресурсів. Тому, враховуючи необхідність підтримки сільського господарства, виведення цього сектора з кризи, його розвитку, питання державної підтримки фермерських господарств – однієї з прогресивних форм підприємницької діяльності громадян у галузі сільського господарства України, є надзвичайно актуальним.

Економічні можливості фермерського сектора України використовуються не на повну силу, в той час коли саме цей сектор є одним із найбільш важливих в економіці держави. Адже при створенні цього господарства, визначальним є те, що це добровільне волевиявлення громадян. Одразу вирішуються дві проблеми країни: забезпечується сільське населення робочими місцями, а держава отримує продовольчу безпеку та незалежність.


Full Text: PDF